popup image ارسال رایگان سفارش اول
ارسال رایگان سفارش اول همین حالا ثبت نام کن و ارسال رایگان هدیه بگیر!
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید

تشخیص پارچه ی با کیفیت

آیا هنگام خرید کردن پارچه سردرگم هستید؟

آیا نمیتوانید تشخیص دهید چه پارچه ای خوب و چه پارجه ای بی کیفیت است؟

تشخیص پارچه با کیفیت برای بسیاری از افراد ممکن است چالش برانگیز باشد. اما با توجه به توصیه هایی که سین استایل برای شما دارد از این به بعد میتوانید خرید های بسیار خوبی را داشته باشید.

سین استایل در زمینه ی پارچه تحقیقات بسیاری را انجام داده تا بتواند انواع کت ها ،شومیز ها،شلوار ها و در زمینه ی شخصی دوزی با بهترین کیفیت و متریال همراه شما عزیزان باشد

 

در فرآیند خرید لباس یا پارچه، انتخاب محصولی با کیفیت و دوام مهم است. اما چگونه می‌توان پارچه‌های با کیفیت را از بی‌کیفیت تشخیص داد؟ در این مقاله، به بررسی ترفندها و نکاتی که به شما کمک می‌کنند پارچه با کیفیت را از بی‌کیفیت تمیز کنید، می‌پردازیم.

  برای تشخیص یک پارچه ی با کیفیت لازم است چند راهکار ساده را بررسی کنید :

 مچاله شدن پارچه:

یکی از روش‌های ساده برای تشخیص پارچه با کیفیت این است که پارچه را با دست فشار داده و در نتیجه مچاله شدن آن را بررسی کنید.

اگر به سرعت چروک شد و فرم حالت عادی خود را به سرعت از دست داد این پارچه در دسته ی کیفیت درجه 1 نمیباشد.

 

 رفتن پارچه جلوی نور:

نحوه انتخاب پارچه با ضخامت مناسب نیز می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت آن کمک کند. با گرفتن پارچه جلوی نور، می‌توانید ببینید آیا نور از آن عبور می‌کند یا خیر.اگر عبور کند آن پارچه خنک تر و نخی تر است.

کشیدن درزهای لباس:

با کشیدن درزهای لباس، می‌توانید متوجه فاصله و کیفیت دوخت آن شوید. لباس‌هایی که دوخت دقیقی دارند و فواصل بین دوخت‌ها کم است، معمولاً دوام بیشتری دارند.

 دقت در زیپ:

زیپ‌های فلزی دوام بیشتری دارند نسبت به زیپ‌های پلاستیکی. بنابراین، بررسی نوع زیپ موجود بر روی لباس نیز می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت کمک کند.

 

 توجه به لبه‌های لباس:

لباس‌هایی که لبه آن‌ها دارای دوخت مناسبی هستند و اندازه‌ی آن لبه یکسان است، معمولاً از کیفیت بالایی برخوردارند.

 

 نگاه به برچسب: بررسی برچسب محصول نیز می‌تواند در تشخیص کیفیت آن مفید باشد. برچسب‌هایی که شامل اطلاعات دقیق درباره جنس و روش شستشو هستند، نشان‌دهنده دقت و کیفیت تولید کننده هستند.

نتیجه‌گیری: تشخیص پارچه با کیفیت از بی‌کیفیت می‌تواند به شما در خرید لباس و پارچه‌هایی با دوام کمک کند. با استفاده از ترفندها و نکاتی که در این مقاله بررسی شد، شما قادر خواهید بود تا از کیفیت بالای پارچه‌های خریداری شده اطمینان حاصل کنید و بهترین تصمیم را در انتخاب محصولات با کیفیت بگیرید.

مشاوره و پشتیبانی