این برند به دلایل کیفیت عالی و مناسب و قیمت مناسبش در دنیا بسیار مشهور شده است و محصولات آن در ۷ قاره در حدود ۱۰۰ کشور به فروش می رسد و این یکی از موفقیت های برند فلورمار می باشد. اکنون برند فلورمار كه اولین بار در ایتالیا شکل گرفت حدود نیم از آن می گذرد و سابقه طولانی مدتی نیز دارد و نام او در دهان همه وجود دارد و حتما شما نیز نام آن را شنیده اید.

برند فلورمار در اوایل فعالیت خود محصول لاک ناخن را تولید می کرد و این لاک تنها تولید این برند بود و اما امروزه در تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، وسایل مراقبت از پوست و مو، ریمل، رژ لب (که رژ لب برند فلورمار شامل هزاران مدل مختلف با رنگ بندی های مختلف می باشد قابل ذکر است سایر لوازم برند فلورمار نیز اینگونه می باشند.)

برند فلورمار در سال ۲۰۰۲ نیز به حدی از رشد رسید که تجارت بین المللی خود را آغاز نمود و مانند شرکت های دیگر پا به عرصه تجارت جهانی نهاد به طوری که هم اکنون به ۱۰۰ کشور در ۷ قاره مختلف محصولات خود را به فروش می رساند.

همچنین در سال ۲۰۱۱ نیز میزان تولید محصولات برند فلورمار ۳۸ درصد نسبت به سال های قبل افزایش یافت و به بیان دیگر محصولات شرکت فلورمار تنوع زیادی یافت.