در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
About synstyle


معرفی سبک هنری سین استایل:


سین استایل یک برند پوشاک یونیسکس میباشد، که از تاریخ 12 اکتبر2019 تاسیس شده است. این مجموعه پیرو و دنبال کننده ی سبک هنری مینیمال minimal است. زندگی مینیمالیستی (minimalist lifestyle) به گونه ای خوشبختی در تعلق کمتر به اشیاست. بنابراین یکی از اهداف مهم این مجموعه شیک پوشی در عین سادگی به همراه کیفیت بالا نیز میباشد. که تا به امروز توانسته موفقیت های ارزشمندی در زمینه ی پوشاک در قالب سبک هنری مینیمال کسب کند.همواره این مجموعه به دنبال ترویج ساده زیستی در عموم نیز میباشد.

 

 

محصولات سین استایل

 

 

ریشه ی مفهوم کلمه ی سین استایل چیست؟

 کلمه ی syn به عنوان کاراکتری است، که در همگام سازی، ارتباطات، هماهنگ کننده، تقویت کننده و نیرو بخش کلمه ی بعدی خود مورد استفاده قرار میگیرد. که با قرار دادن کلمه ی syn قبل از کلمه ی استایل، خواستیم به مفهوم (قدرت دهنده) به صنعت مد و استایل دست یابیم. در مجموع کلمه ی سین استایل به معنای یک کاراکتر قدرت بخش به صنعت مد واستایل نیز تلقی میشود، وهمچنین سین استایل یک کلمه میباشد.

 

محصولات سین استایل

 

 

مهمترین هدف سین استایل در ارتباط با عموم مردم

از آنجایی که هدف اصلی این مجموعه ساده زیستی در عین زیباییست، سعی بر آن دارد که بتواند کیفیت را جایگزین مصرف گرایی و تجمل گرایی در صنعت پوشاک ارایه دهد. اما باید تاکید داشت که این سبک تنها به صنعت مد بسنده نیست، بلکه سعی برآن میکنیم تا بتوانیم شعار کیفیت بهتر از کیمیت است را در روتین زندگی خود بجای آوریم، و به نحو احسن برنامه ی زندگی خود را به سمت پیشرفت ببریم.

 

محصولات سین استایل

 

برند سین استایل از چه افرادی حمایت میکند؟

این مجموعه از تمامی قشرهای جامعه نیز حمایت میکند و تمامی افراد را به پوشش و سبک زندگی بهتر دعوت میکند. به ویژه تاکید بر روی بانوان خود ساخته و مستقل دارد، که بتوانند با زندگی سالم و ساده و مدرن برنامه ای بهتر و مفید تر برای آینده نیز فراهم سازند. ایده‌  اولیه و گرایش مینیمال ابتدا به سمت طراحی لباس هایی نزدیک به سبک مردانه برای زنان بود. بنابراین سین استایل سعی برآن دارد تا بتواند Business Women بسیاری در سطح جامعه با پوششی شیک و مدرن به همراه minimal lifestyle داشته باشد.همچنین درلوگوی اولیه ی سین استایل حرف Y الهام گرفته از کروات یک Business Women موفق نیز میباشد.

 

محصولات سین استایل

چگونه سبک هنری مینیمال (minimal) به صنعت مد و پوشاک راه یافت؟

مینیمال به معنای کمینه گرایی و سادگی میباشد. و هدف آن در ابتدا نقاشی های بسیار ساده با استفاده از اشکال هندسی به ساده ترین وجه و بکارگیری ترکیب رنگ های اولیه و تقریبا خنثی میباشد.

این گرایش هنری که به دنبال ساده گرایی است نخستین بار در روسیه بعد از انقلاب اکتبر آغاز شد و بر روی هنر اروپا و آمریکا باعث ایجاد جنبش هنری مینیمالیسم شد. این گرایش هنری نه تنها بر روی نقاشی، بلکه بر روی هنرهای پوشاک، مد و فشن، هنرهای تجسمی، دکوراسیون، موسیقی و ادبیات تاثیر گذاشت.

 

 

محصولات سین استایل

 

 

اولین پیدایش سبک هنری مینیمال در صنعت مد و پوشاک توسط چه کسانی بود؟

اولین پیدایش سبک هنری مینیمال در صنعت پوشاک توسط جورجیو آرمانی و کوکو شنل نیز بوجود آمد.

جورجیو آرمانی به خاطر راحتی و طراحی لباس‌هایی که هم خانم‌ها می‌توانند آن‌ها را بپوشند هم آقایان، بسیار مشهور شد. او برای دوخت لباس‌های مردانه از پارچه‌هایی استفاده می‌کرد که بیشتر برای دوخت لباس‌های زنانه استفاده می‌شدند. در طراحی لباس خانم‌ها نیز از ویژگی‌هایی استفاده می‌کرد که در لباس‌های مردانه کاربرد داشتند.

محصولات سین استایل

 

 

شیوه زندگی خود شانل، اندیشه و تصورات او را در این مورد که زنان مدرن دنیا چگونه باید نگاه کنند، عمل کنند و لباس بپوشند، نیرو بخشید و تقویت کرد. همچنین زندگی فعال و استقلال مالی او به یک ایدئال و آرمان بدل شد.

اگر به لباس‌های طراحی شده توسط کوکو شانل در دهه ۱۹۲۰ میلادی نگاهی بیندازید خواهید دید که تقریبا همه این لباس‌ها فرمی راحت و گشاد دارند و کمر آن‌ها پایین‌تر از محل طبیعی کمر قرار گرفته است. این سبک و مدل به یکی از نمادهای شاخص سبک کوکو شانل تبدیل شد و زنان مدرن آن زمان حتما یک عدد از آن مدل لباس را در مجموعه لباس‌های خود داشتند. 

 

محصولات سین استایل

 

 

چگونه یک استایل مینیمال داشته باشیم؟

به طور کلی سبک یا استایل مینیمال یعنی حذف تمام عناصر غیر ضروری و استفاده از حداقل ها نیز میباشد. شعار زندگی یک مینیمالیست less is more (کمتر بیشتر است). شخصی که پوششی مینیمال را انتخاب کرده کمد خود را با استفاده از لباس های ساده در عین حال شیک نیز میچیند.استایل مینیمال دارای لباس های فوق ساده و بکار گیری انواع رنگ های اولیه و خنثی است. تا به امروز تعداد کمی مینیمالیست شده اند، اما نتایج خوبی در بهتر شدن جنبه های مختلف زندگی خود دیده اند.

 

محصولات سین استایل

 

5 قانون طلایی استایل مینیمال را بشناسیم:

 

 پوشش ساده:

از مهم ترین قوانین این استایل این است که آیتم های ساده را انتخاب کنید. اگر شیفته ی زرق و برق و تجملات هستید به دنبال این سبک نباشید.

استفاده از رنگ های مجاز:

رنگهایی که مجاز هستید تا در این استایل استفاده نمایید: رنگهای خنثی، نود، کرم، شیری، سفید، مشکی، طوسی، و انواع رنگ های آرامشبخش و ملو میباشد. و تنها زمانی میتوان از رنگ های شاد استفاده کرد که به عنوان خرج کار قرار بگیرند.

لباس های بدون طرح:

طرح لباس شما نباید شلوغ و رنگی باشد. فقط از طرح های راه راه ساده و خطی میتوان استفاده کرد. و باید توجه داشت که اگر فردی قد بلند هستید راه راه لباستون باید افقی و اگر فردی قد کوتاه هستید راه راه لباستون باید عمودی باشد.

استفاده از برش های کاربردی:

در این استایل باید از برش های بیش از حد و شلوغ  پرهیز کنید و تنها از برش های ضروری و اکثرا عمودی نیز استفاده بکنید.

نحوه ی آرایش و مدل مو در استایل مینیمال:

داشتن آرایش نود و کلاسیک به همراه مدل موهای باز و براشینگ ساده، و فاقد اکسسوری های بزرگ و رنگی

 

 

بیشترین لباسهایی که باید در کمد یک مینیمالیست قرار گیرد:

استفاده از انواع شومیز ها، شلوار های راسته، دمپا، تنگ، بلند وکوتاه، همچنین استفاده از انواع تاپ ها، کراپ تاپها و همچنین انواع پلیورها و...

در مجموع استفاده از انواع لباسهایی که دارای رنگهای ملایم و نود هستند، بدور از زرق و برق و رنگهای جیغ و طرح های شلوغ و بزرگ و داشتن طرح کاربردی وکیفیت دوختی و پارچه ای از ضرورت این سبک هنری میباشد.

 

محصولات سین استایل

 

 

SYNSTYLE(سین استایل)راهی ساده برای به ارمغان آوردن تعادل در زندگیست

مشاوره و پشتیبانی